RETAIL FASHION REPRESENTANT AGENCY

Marka 883 Police narodziła się we Włoszech w 1995 roku. Szybko stała się synonimem stylu i jakości. We Włoszech jest ogólnie znana z wielkich tradycji włókienniczych i jest powszechnie uznawana jako ikona doskonałości w produkcji ubrań jeansowych. Połączenie wieloletniego doświadczenia i wiedzy w ewolucji denim pozwoliło marce 883 Police stać się czołową marką na rynku oraz wziąć odpowiedzialność za odkrywanie nowych technik mycia, wykończenia oraz tekstur w ciągu ostatnich 3 lat.

W ciągle zmieniającym się świecie denimu i mody, 883 Police ma w swojej filozofii wprowadzanie wyjątkowych innowacji, przesuwanie granic swojej twórczej krawędzi i interpretowanie nadchodzących trendów prowadzących do twórczej wizji przyszłego życia. 883 Police rozumie, że aby stworzyć idealne dżinsy potrzebna jest idealna równowaga pomiędzy wiedzą i umiejętnością utrzymania jakości i wyjątkowości w każdej tkaninie.

Włoskie dziedzictwo i styl przeplata się z amerykańskim akcentem tworząc w pełni istotę marki. Najnowsze kolekcje 883 Police charakteryzuje odwaga, współczesność, duch młodości i wolności.

Premium wzory, drgawki i płyny zawierające nowoczesne elementy dają marce jej unikalny wygląd dzięki czemu jest natychmiast rozpoznawalny.

www.883police.com