RETAIL FASHION REPRESENTANT AGENCY

Essenza to marka odzieżowa, który zrodziła się z pragnienia młodego przedsiębiorcy z Bergamo: Gino Epis. Jest jedną z wiodących firm odzieżowych casual. Marka przeznaczone jest dla klientów dynamicznych i młodych duchem, adresowana do kobiet i mężczyzn.

Naturalny sposób interpretacji mody jako stylu życia  – z tej inspiracji powstała firma w której zaangażowanie zespołu kreatywnego i  produkty są efektem ciągłego poszukiwania prawdziwej natury rzeczy. Moda przemija ale Essenza,  właśnie ze względu na jej znaczenie, rozwija swoje cele i styl  z kolekcji na kolekcję, manifestując stałą harmonię z duchem czasu, pokazując sposób życia z nowymi pomysłami, trendami  i potrzebami.

Essenza proponuje dynamiczną modę dla młodych klientów. Zwraca swoje kolekcje do tych, którzy zwracają uwagę na zmiany. Dba o szczegóły przy zachowaniu rozsądnej ceny. Jest gwarancją ciągłości i siły od 1992 roku.

Ubrania wykonane są z nowoczesnych materiałów  wysokiej jakości. Każda linia dąży do osiągnięcia oryginalności, komfortu, elegancji i odporności jednocześnie.

 

www.essenza.it