RETAIL FASHION REPRESENTANT AGENCY

Superga to znana, modna marka obuwnicza pochodząca z Włoch. Została założona w 1911 roku przez Waltera Martiny, który chciał zająć się tworzeniem obuwia na wodoodpornej podeszwie. Prężnie rozwijająca się firma w 1934 roku miała już w swojej ofercie całą gamę różnorodnych butów sportowych dla koszykarzy, tenisistów czy żeglarzy. Dwadzieścia lat później Superga połączyła się z marką Pirelli i jej sprzedaż oraz popularność zaczęła rosnąć w zaskakującym tempie.

Superga niezmiennie od lat tworzy unikalne trampki oraz obuwie lifestylowe. Klasyczny model 2750 stał się ikoną na całym świecie.  Fanami tej marki są trendsetterki takie jak Alexa Chung, Chiara Ferragni i Sienna Miller, a także Jeniffer Aniston, Karolina Kurkova, Jessica Alba, Emma Watson czy Katie Holmes. Nosiła je sama Księżna Diana, Michelle Obama  czy duet projektantów Dolce & Gabbana. Superga odnotowała także współpracę co- brandingowe ze światowymi markami m.in. Versace, Furla, Pinko, Max Mara i wiele innych.

Marka stawia mocno na promocję, współpracę z blogerami, vlogerami, znanymi trensetterami. Sponsoruje wielu ciekawych eventów, współgrających z charakterem marki. Marka jest obecna na wszystkich kontynentach i we wszystkich krajach Europy.

www.superga.pl