Luxury Fashion

RETAIL FASHION REPRESENTANT AGENCY

O firmie

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem wybranych międzynarodowych marek modowych na rynku polskim. Współpracujemy z najbardziej uznanymi i prestiżowymi domami mody. Specjalizujemy się w odzieży i akcesoriach damskich i męskich. Współpracujemy ze stylistami przy sesjach zdjęciowych oraz przy prestiżowych eventach.

Luxury Fashion to zespół profesjonalistów z doskonałą znajomością polskiego rynku.
Wprowadzamy na rynek polski znane światowe marki, które charakteryzują się wyjątkowym designem, długoletnia historia oraz dynamicznym wzrostem sprzedaży. Śledzimy trendy. Niezmiennie wierzymy, że sukces każdego przedsięwzięcia zależy od zrozumienia potrzeb Klienta. Potrafimy słuchać i mamy dobrą umiejętność empatii. Dlatego każdy z realizowanych przez nas projektów charakteryzują zupełnie inne walory.

Jako Agencja doradzamy w stworzeniu butików monobrandowych oraz multibrandowych. Proponujemy także współprace z markami na zasadzie franchisingu.  Partnerom biznesowym służymy wieloletnim doświadczeniem naszej kadry na każdym etapie realizacji projektu.  Jesteśmy zorientowani na zarządzanie projektowe, nawet w ramach stałej współpracy z daną marką. Projekt, z precyzyjnie określonymi celami i budżetem, pozwala na przejrzystą ocenę efektów działań oraz wydatkowanych przez Klienta środków.

Dzisiaj Luxury  Fashion kładzie nacisk na dynamiczny rozwój, tworzenie nowych sieci dystrybucyjnych na terenie Polski oraz promocje mody.

 

Usługi

Zajmujemy się weryfikacją najlepszych włoskich domów mody pod względem rozpoznawalności marki na rynku polskim, mając na uwadze strategię, plany rozwojowe i chęć inwestowania w Polsce. Ułatwiamy komunikację pomiędzy polskim partnerem, a managementem włoskim.

Współuczestniczymy w negocjacjach w celu uzyskania optymalnych warunków handlowych dla lokalnego partnera detalicznego.
Weryfikujemy  partnerów multimarkowych/ monomarkowych poprzez ocenę zdolności finansowej, doświadczenia w branży.
Wspieramy potencjalnych partnerów bez doświadczenia , którzy chcą rozpocząć działalność w sektorze mody.